Jak wypożyczalnie obsługują swoją flotę?
Jak wypożyczalnie obsługują swoją flotę?

Z pewnością wiele razy zastanawiałeś się nad tym, w jaki sposób można obsługiwać flotę w wypożyczalni aut. Okazuje się jednak, że to zadanie jest znacznie prostsze niż się wydaje, jeśli zdecydujesz się na to, żeby korzystać z profesjonalnej pomocy, dzięki której już wkrótce flota może naprawiana bez żadnych problemów. I to przez profesjonalistów, którzy najlepiej się na tym znają! 

Wynajem długoterminowy samochodu
Wynajem długoterminowy samochodu

We współczesnym świecie trzeba żyć szybko i wszędzie być na czas. Nieustannie pokonujemy kolejne kilometry, by zdążyć do biura, na ważne spotkanie czy po dzieci do szkoły. Posiadanie własnego samochodu wydaje się być absolutnie niezbędne. Ale czy aby na pewno? Czy są inne, lepsze, alternatywne rozwiązania? Czy można przemieszczać się wygodnie bez posiadania samochodu na własność? Jeżeli od pewnego czasu zadajesz sobie właśnie te pytania, znalazłeś się we właściwym miejscu! Poznaj odpowiedzi, których szukasz!

Wynajmij samochód, który spełni Twoje oczekiwania!
Wynajmij samochód, który spełni Twoje oczekiwania!

Jesteśmy w nieustannym ruchu. Współczesny sposób życia wymaga od nas, byśmy ciągle gdzieś gnali, spieszyli się do biura, na ważne spotkanie lub do domu i dzieci. Mamy coraz mniej czasu dla bliskich – ciągle w drodze, tracimy z oczu to, co najważniejsze. Czy wyobrażasz sobie życie bez samochodu? Pewnie korzystanie z komunikacji miejskiej nie nastraja cię pozytywnie. Wówczas spędzałbyś jeszcze więcej czasu w podróży. Ale czy rozważałeś wynajem auta?

Wynajem długoterminowy – poznaj korzyści
Wynajem długoterminowy – poznaj korzyści

Przeznaczona dla firm, instytucji i osób indywidualnych z rejonu Wielkopolski oferta poznańskiej firmy TORCAR wynajmu długoterminowego to propozycja, która z założenia poprzez zawsze sprawne, bezpieczne i bogato wyposażone samochody osobowe lub dostawcze jest doskonałą alternatywą dla droższego zakupu aut. Oferta oparta jest na prostej zasadzie: im dłuższy wynajem, tym niższa jego cena ustalana indywidualnie z każdym zainteresowanym klientem.

Awaria wynajętego samochodu – co zrobić?
Awaria wynajętego samochodu – co zrobić?

Niedawno podjąłeś ważną decyzję i zdecydowałeś się na wynajęcie samochodu w znanej i zaufanej wypożyczalni? Słusznie! Wynajem pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas, który w obecnych czasach jest bezcenny. Zastanawiasz się, co zrobić, gdy wynajęty pojazd ulegnie awarii lub zostanie skradziony?

Na co zwrócić uwagę wypożyczając samochód na lotnisku?
Na co zwrócić uwagę wypożyczając samochód na lotnisku?

We współczesnym świecie posiadanie samochodu wydaje się być wręcz obowiązkowe. Dzięki niemu możemy szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce i to w komfortowych warunkach. Auto stało się podstawą naszego życia domowego – umożliwia wyprawę na rodzinne wakacje, wyjazd na zakupy czy odbiór dzieci ze szkoły. Samochód jest nam również niezbędny w pracy.

O czym należy pamiętać przy zwrocie wynajętego auta
O czym należy pamiętać przy zwrocie wynajętego auta

We współczesnym świecie posiadanie samochodu jest niezwykle powszechne. Auto znacząco wpływa na komfort przemieszczania się po mieście. Dzięki niemu szybko i w komfortowych warunkach pokonujemy trasę z domu do biura i odwrotnie. Jednak samochód to także sporo zobowiązań. Czy zawsze pamiętasz o przeglądach technicznych i wszystkich płatnościach?

Jak wybrać odpowiednią wypożyczalnię aut?
Jak wybrać odpowiednią wypożyczalnię aut?

Samochód jest głównym środkiem transportu dla wielu ludzi. Nic w tym dziwnego – dzięki niemu można się przemieszczać w szybki i bezpieczny sposób. Jeżeli szukasz sprawdzonej wypożyczalni samochodów i zastanawiasz się, jak wybrać najlepszą, znalazłeś się we właściwym miejscu! Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami!

5 kroków do wynajęcia auta
5 kroków do wynajęcia auta

Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić życie bez samochodu? Codzienne korzystanie z komunikacji miejskiej wydaje się wyczerpujące – przesiadki, stanie na przystankach w oczekiwaniu na autobus, pociąg lub tramwaj zajmuje mnóstwo czasu. Współcześnie wszyscy gdzieś się śpieszymy – do biura, na ważne spotkanie lub po dzieci do szkoły. Cenimy sobie komfort podróżowania. Czy można jednak czerpać korzyści z auta, nie będąc jego posiadaczem?

Wypożyczalnia samochodów – czy to się opłaca?
Wypożyczalnia samochodów – czy to się opłaca?

Czy jesteś sobie w stanie wyobrazić życie bez samochodu? Korzystanie z komunikacji miejskiej pewnie nie nastraja cię pozytywnie. I trudno się dziwić – tłok i czekanie na przystanku w każdych warunkach atmosferycznych nie brzmią najlepiej. Ale nie musi tak być! Możesz nie być właścicielem auta, a jednocześnie korzystać z jego dobrodziejstw każdego dnia. Jak to zrobić?